چگونه ویندوز ۷ یا ۸ را نگه دارید

ویندوز ۱۰ ارتقاء رایگان برای ویندوز ۷ و ۸ کاربر بود، اما اجباری نیست. در صورتی که هنوز در حال مبارزه هستید، در اینجا نحوه متوقف کردن اعلانهای ارتقاء ویندوز ۱۰ و اجرای ویندوز ۷ یا ۸ برای همیشه است.

چگونه برای جلوگیری از اعلانهای ارتقاء ویندوز 10

پیشنهاد مایکروسافت به ارتقاء  در حال حاضر تمام شده است. این به معنای پایان دادن به  اعلانهای مزاحم آزار دهنده است. یا این کار را می کند؟ ما معتقدیم که مضر بودن یک بیت متوقف نخواهد شد: مایکروسافت به سادگی می خواهد پرداخت شما را برای ارتقاء به ویندوز ۱۰ –   و  .

ترس نیست، گرچه چند راه وجود دارد می توانید ارتقا را غیرفعال کنید و در ویندوز ۷ یا ۸ برای همیشه باقی بمانید. ما به دلایلی که شما ممکن است نمیخواهید ارتقا دهید بروید: در مورد ما  .

توجه داشته باشید که ویندوز ۱۰ در حال حاضر تنها گزینه برای رایانه های جدید است، چرا که مایکروسافت در ۳۱ اکتبر فروش OEM ویندوز ۷ Pro و ویندوز ۸٫۱ را به سازندگان کامپیوتر متوقف کرده است. OEM ها هنوز هم می توانند مجوز هایی را که ممکن است در سهام داشته باشند، به فروش برسانند، اما زمانی که ویندوز ۱۰ و یا ویندوز ۱۰ اجرا می شوند. فروش خرده فروشی ویندوز ۷ سالها پیش متوقف شد و تاکنون تنها راه برای به دست آوردن یک کامپیوتر جدید با ویندوز ۷ از تولید کننده مانند HP و دل. در حال حاضر، شما هر PC یا لپ تاپ که نسخه ای از ویندوز را انتخاب می کنید در هنگام اولین بار آنها را در بر نخواهی یافت.

شما می توانید با استفاده از Never10 انجام دهید

همانطور که در زیر خواهید دید، چند روش دیگر وجود دارد که همه آنها برای یک دوره کار می کنند، اما برخی از کاربران گفته اند که دیگر کار نمی کنند.  آخرین ابزار است که ما از آن اطلاع داریم که می تواند ارتقا را غیرفعال کند. این رایگان است و نیازی به نصب ندارد شما به سادگی یک دکمه را فشار دهید و تغییرات لازم برای رایانه شما ایجاد می شود. همچنین یک دکمه وجود دارد که می تواند فایل های نصب شده ویندوز ۱۰ را که می تواند تا ۶٫۵ گیگابایت فضای هارد دیسک شما را از بین ببرد، حذف کند.

شما همچنین می توانید از آن برای ارتقاء مجدد مجدد استفاده کنید اگر مجبور هستید ذهن خود را تغییر دهید، بنابراین واقعا “هیچ وقت” نیست. اما بعد دوباره، شما در واقع نمی خواهید ویندوز ۷ یا ۸ “برای همیشه” اجرا کنید.

اگر Never10 برای شما کار می کند، به ما در نظرات زیر اطلاع دهید.

یک روش جایگزین استفاده از کنترل پنل GWX است

Never10 باید کار کند، اما در صورتی که نمی توانید  را امتحان کنید  (که نیازی به نصب ندارد). این کار بسیار مشابه است، اما چند دکمه برای کلیک وجود دارد.

فراموش نکنید که ویندوز ۷ و ۸ هنوز توسط مایکروسافت پشتیبانی می شوند

به تازگی سردرگمی زیادی در مورد این که آیا ویندوز ۷ پشتیبانی نخواهد شد یا خیر. جدول زیر این را پاک می کند: ویندوز ۷ تا سال ۲۰۲۰ و ویندوز ۸ تا سال ۲۰۲۳ پشتیبانی می شود. اما باید به روز رسانی های مشخص شده یا سرویس های نصب شده را نصب کرد. در صفحه مایکروسافت ویندوز Lifecycle، شما همچنین می توانید جدول به روز شده را نشان دهید که فروش ویندوز ۷ و ۸٫۱ (به OEM ها) در ۳۱ اکتبر ۲۰۱۶ متوقف شد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ