نصب آنتی ویروس در محل

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷

تعمیر کامپیوتر در محل

نصب تمامی نرم افزار ها درمحل

آنتی ویروس رایگان Bitdefender Antivirus

بیت‌دفندر موفق شد در آزمایشات سال ۲۰۱۳ مرجع AV-Test رتبه برتر بازدهی و حفاظت را از آن خود کند که آن را به قویترین و بهترین آنتی ویروس برای کاربران خانگی بدل می‌کند.

این از نظر حفاظت، بازدهی و استفاده از منابع سیستم در تست‌های AV-Test جایی در میانه‌ی جدول را به خود اختصاص داده اما همچنان قادر است ۹۷ درصد از بدافزارها را بر اساس آزمایش AV Comparitives قلع و قمع کرده و در عین حال هیچ‌گاه یک فایل سالم را به اشتباه مورد تعرض قرار ندهد.

 

آنتی ویروس رایگان Panda Cloud

این اخیرا شاهد تغییرات اساسی در رابط کاربری خود بوده و برخی ویژگی‌ها نظیر اسکن USB و اسکن برنامه‌ریزی شده که پیش‌تر مختص نسخه‌ی Pro بود در آن ارائه شده است. پاندا موفق شده در تست AV Comparatives بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داده و ۹۹٫۹ درصد از ویروس‌هایی که در سیستم مورد آزمایش وجود داشته را شناسایی و مسدود سازد.

به تازگی ویژگی جدیدی تحت عنوان Protection Cloud را در نرم‌افزار رایگان خود ادغام نموده که فایل‌ها را در آن واحد و در لحظه با دیتابیس موجود بر روی سرور مورد قیاس قرار داده و سلامت آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

آنتی ویروس رایگان AVG

AVG مدت‌هاست که در میان بهترین موجود حضور دارد و همه مدل ویژگی اساسی و جانبی را به رایگان به کاربران خود هدیه می‌کند. خصوصیات این آنتی ویروس از حفاظت دائمی آنتی ویروس و دیوار آتش گرفته تا اسکن ایمیل، حفاظت وب، و حتی حفاظت دستگاه موبایل را شامل می‌شود.

fortinet بیشتر به منظور امنیت شبکه در دنیای مصارف تجاری و کسب و کار توسعه یافته اما نسخه‌ی رایگان FortiClient یکی از قویترین آنتی ویروس های مناسب برای کاربران خانگی به شمار می‌رود. آنتی ویروس FortiNet در تست AV-Comparitives امتیاز ۹۹ درصد را کسب کرده و مجموعه‌ای که از یک آنتی ویروس مناسب است

این آنتی ویروس تا حدودی نسبت به سایر گزینه‌های موجود در این لیست ساده‌تر بوده و بر خلاف FortiClient، از قابلیت کنترل والدین یا فایروال برخوردار نیست. همچنین خصوصیت فیلتر اسپم که در AVG شاهدش هستیم نیز در این برنامه یافت نخواهد شد.

آنتی ویروس Panda Antivirus Pro

کاری از پایگاه پارس ناز پاندا آنتی ویروس نرم افزار کامپیوتر امنیت در برابر ویروس ها ،جاسوس افزارها، روت کیت ها، سوء استفاده و انواع تهدیدات دیگر. این ویژگی های جدیدموتور اسکن فوق سریع، به طور کامل مبتنی بر ابر ویروس سیستم آشکارسازی، ۳۰ درصدسریع تر از پیشینیان خود و منحصر به فرد هوشمند فن آوری پاک کننده انواع ویروس هاپاندا است.

کسپرسکی آنتی ویروس محافظت کامپیوتر در برابر تهدیدات شناخته شده و نظارت برفعالیت های سیستم را فراهم می کند زمان اسکن واقعی از فعالیت های اینترنتی را دارا است.

نصب آنتی ویروس در محل

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷

 


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ