راه حل های حذف ویروس و ضد ویروس

راه حل های حذف ویروس و ضد ویروس

راه حل های حذف ویروس و ضد ویروس

آیا کامپیوتر شما دارای ویروس است؟
ویروس ها باعث عملکرد ضعیف کامپیوتر می شوند.
در هر زمان، هزاران کامپیوتری در اینترنت پخش می شوند. میلیون ها کاربر با اتصال به اینترنت با سرعت بالا اهداف اصلی حملات ایمیل، سرقت هویت و برنامه های مخرب هکرها هستند.

راه حل های نرم افزاری و سخت افزاری را برای حذف و مبارزه با تلاش های مداوم توسط شکارچیان ناشناخته اینترنت ارائه می دهد.

حذف ویروس کامپیوتر آسان ساخته شده است
اگر  کامپیوتر شما یک ویروس دارد … چه باید بکنید؟
حذف ویروس تخصص ما است. اجازه دهید توسط متخصصین  امداد کامپیوتر  آنچه که تهدیدات امنیتی و فایل های مخرب بر روی کامپیوتر شما است تا  خوبی از شر آنها خلاص شوید.

خدمات حذف ویروس :

مسدود کردن صفحات وب
تشخیص و حذف همه تهدیدات از جمله:
ویروس ها
بد افزار
نرم افزار جاسوسی
Rootkits
کرم ها
تروجان ها
حذف ویروس کامپیوتر
ویروس ها

آیا کامپیوتر شما رفتار عجیب و غریب در سیستم عامل را نشان می دهد؟ آیا عملکرد بسیار آهسته دارد؟ آیا برنامه های غیر پاسخی وجود دارد؟ این علائم احتمالا از ویروس های کامپیوتری است. ویروسها یک مشکل رایج در رایانه هستند. متاسفانه از طریق یک وب سایت به راحتی می توان ویروس را دریافت کرد.

ما می توانیم  ویروس ها را از رایانه شما حذف کند و را برای جلوگیری از ویروس ها در آینده نصب کند.

حذف تروجان کامپیوتر

بد افزار
بدافزار (یا نرم افزار مخرب) یک مشکل رایج است که بسیاری از رایانه ها را آلوده میکند.

تروجان – یا نرم افزار مخرب. برخی از نمونه های بدافزار رایج کرم ها و اسب های تروجان هستند. بدافزار اغلب کامپیوتر شما را از طریق پیوست های ایمیل، بارگیری و استفاده از برنامه های به اشتراک گذاری فایل آلوده می کند. سطح سخت افزاری نرم افزارهای مخرب می تواند از هر یک از فایل های آلوده به تمام هارد دیسک خود را خراب کند.

اغلب سخت است که از نرم افزارهای مخرب خلاص شویم. ابزارهایی برای خلاص شدن از نرم افزارهای مخرب در رایانه خود را با اجرای یک سیستم عامل برای بازگرداندن یا پاکسازی و نصب مجدد سیستم عامل شما کامل می کند. همچنین از تشخیص و برای نرم افزارهای مخرب کمتر استفاده می کند.

 

حذف جاسوس افزار کامپیوتر

نرم افزار جاسوسی
نرم افزار جاسوسی احتمالا رایجترین مشکل رایانه است. شما می توانید از نرم افزارهای جاسوسی بر روی رایانه خود از تقریبا هر چیزی، حتی از مرور اینترنت استفاده کنید. کوکی های ردیابی اغلب می توانند به عنوان نرم افزار جاسوسی مورد توجه قرار گیرند، به خصوص زمانی که آنها در رجیستری رایانه قرار دارند. شایعترین علامت نرم افزار جاسوسی، کاهش کارایی کامپیوتر شما است. همچنین ممکن است برنامه های جدیدی را که شما بر روی رایانه خود نصب نکرده اید مشاهده کنید یا مرورگر اینترنتی خود با عمل متفاوت ببینید.

امداد کامپیوتر  می تواند نرم افزارهای جاسوسی بر روی رایانه شما را حذف کرده و نرم افزار امنیتی فایروال و نرم افزارهای ضد جاسوسی را راه اندازی کند تا نرم افزارهای ضد  جاسوسی از رایانه شما به خوبی نگه داردی کنند.

راه حل ضد ویروس کامپیوتر

 • راه حل های ضد ویروس آسان برای شما:
  تنظیم ساده
  بروزرسانی های خودکار
  اسکن خودکار برنامه ریزی شده
  به روز رسانی خودکار
  قرنطینه اتوماتیک ویروس و حذف ویروس
 • کارشناسان به شما در پشتیبانی و به روز رسانی کمک می کنند

راه حل های حذف ویروس و ضد ویروس

 

 


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ