روش های آسان برای تعمیر کامپیوتر در محل

آموزش مرحله اول تعمیر کامپیوتر

روش های آسان برای تعمیر کامپیوتر در محل

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷

به جای پرداخت هزینه برای حذف نرم افزارهای مخرب و یا کامپیوتر، شما می توانید آن را خودتان انجام دهید.

این راهنمایی شما را از طریق شناسایی یک جزء کارها برای تعمیر کامپیوتر هدایت میکند.. این بر روی چیزهای ساده متمرکز است – گرچه آسان است، مردم ده ها هزار تومن را پرداخت می کنند تا کامپیوترشان تعمیر شود.

حذف ویروس ها و تروجان ها

بسیاری از مردم هنوز هم با کامپیوترهای آلوده ویندوز مبارزه می کنند. اگر کامپیوتر شما آلوده شده و به درستی کار نکند، شما مجبور نیستید کسی را مجبور به پرداخت آن کنید. آنها از بسیاری از ابزارهای استاندارد شما استفاده می کنند که از خودتان استفاده می کنید.

برای پیدا کردن یک نرم افزار آنتی ویروس که در واقع حفاظت خوبی را ارائه می دهد،  یک وب پیدا کنید  و ببینید که چطور آنتی ویروس مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

Kaspersky  و  Bitdefender  همواره در رتبه بندی هر دو رده بندی AV-Test و AV-Comparatives قرار دارند و ما از هر دو محصول با نتایج خوب استفاده کرده ایم، اما اکثر آنتی ویروس رایگان وجود دارد بی معنی اضافی و یا تلاش برای تغییر مسیر موتور جستجو از طریق این آنتی ویروسها  خواهید توانست ویروس و جاسسوهای کامپیوتری را پیدا کنید.

برای یک آلودگی واقعا عمیق،  می تواند از طریق ورودی های رجیستری به وصورت دستی سخت و  وقت گیر باشد – و اگر کامپیوتر در حال حاضر بسیار آلوده شده است، هیچ تضمینی وجود ندارد که تمام بدافزار حذف شود. در مواردی مانند این، اغلب . شما هم می توانید این کار را انجام دهید.

سیستم عامل را دوباره نصب کنید

بعضی از مردم فکر می کنند که کامپیوتر ها در طول زمان سرعتش کاهش می یابد و در نهایت باید ویندوز عوض کنند -این خیلی سخت و وقت گیر است، اما درست است. دیگران ممکن   است وقتی کامپیوتر شروع به کند شدن کند کامپیوتر را به محل تعمیرگاه بیاورند و درخواست کنند. اگر در کامپیوتر شما  برنامه های راه اندازی و نوار ابزار از بین رفته است،  اغلب سریع ترین، ساده ترین راه حل است.

همچنین اگر مشکلات کامپیوتری دیگری مانند خرابی فایل یا خطاهای عجیب و غریب را تجربه کنید، می توانید این کار را نیز انجام دهید. در حالی که اغلب ممکن است این مشکلات را با جایگزینی فایل های خراب و بد انجام دهند، معمولا سریعتر به راه اندازی مجدد ویندوز به حالت کارخانه خود می انجامد.

اکثر رایانه های جدید با پارتیشن های بازگرداندن به حالت کارخانه ای دارند و   با فشار دادن کلید صحیح در طول فرایند بوت دسترسی داشته باشید. (با ما تماس بگیرید). شما همچنین ممکن است سی دی یا دی وی دی هایی داشته باشید که می از رایانه خود بک آپ برداشته اید. اگر خودتان ویندوز را نصب کردید، می توانید از دیسک نصب Windows استفاده کنید. در، به راحتی ویندوز را مجددا نصب کنید ، از ویژگی Refresh or Reset استفاده کنید .

قبل از انجام این کار مطمئن شوید فایل های مهم خود را پشتیبان تهیه کرده اید .

 


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ