اگر لپ تاپ شما خراب شود؟چه باید کرد؟

 اگر لپ تاپ شما خراب شود؟چه باید کرد؟

لپ تاپ خراب : تعمیر یا جایگزینی؟

 لپ تاپ خراب    
کامپیوترها، گوشی های هوشمند،تبلت ، پوشیدنی ها – چه کسی ابزار خوبی برای این روزها دوست ندارد؟ متاسفانه، با چنین سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته، خطر ابتلا به و خرابی ها را تهدید می کند. اگر لپ تاپ شما شکسته شود، آیا باید آن را تعمیر یا جایگزین کنید؟
آیا لپ تاپ نیاز به تعمیر دارد؟
اولا باید بدانید که لپ تاپ شما قابل تعمیر است . آیا شما با یک فیزیکی برخورد کرده اید مانند یک صفحه نمایش شکسته، پد موس بدون پاسخ یا بلندگو ؟ یا مشکلاتی در زمینه نرم افزار دارید؟ – مانند عدم در اتصال به اینترنت، هنگ کردن  توسط  یک ویروس پیچیده که نمی تواند از بین برود؟
با هر مشکل کامپیوتریسخت افزار و نرم افزار – یک راه حل متفاوت است. دانستن شدت مشکل به شما یک ایده کاملا روشن از آنچه شما باید انجام دهید می دهد.
امداد کامپیوتر تهران: “واضح ترین عامل در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تعمیر یا جایگزینی رایانه مورد توجه قرار می گیرد، اغلب به هزینه نسبی تومان کاهش پیدا می کند .” “اما این ارزیابی کاملا به همان اندازه ساده نیست که به نظر می رسد. در بعضی موارد ممکن است به جای آنکه ثابت شود، ممکن است مشکل حل شود. “

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷


“مهم این است که مقایسه کنیم چقدر هزینه برای برطرف کردن مشکل به ارزش فعلی رایانه“و همچنین چقدر هزینه برای جایگزینی این تجهیزات هزینه خواهد داشت.”
این موضوع شاید جالب باشد اگر مبلغ ۸۰ درصد  نسبت به مبلغ اصلی  لپ تاپ برای  شما هزینه شود، آیا آن لپ تاپ  را تعمیر  می کنید؟این در حقیقت خطای احتمالی هزینه است ، که باعث می شود بسیاری از تصمیم گیری های مردم توسط سرمایه گذاری های عاطفی و مالی که در حال حاضر در یک مورد وجود دارد، آسیب برساند.
بزرگترین فریبنده این است که همه چیز نسبی است. دانستن اینکه آیا برای یا جایگزینی به تعداد زیادی از عوامل رسیده است – از خود مسئله اصلی به تجزیه و تحلیل هزینه تعمیر در مقابل جایگزینی بستگی دارد.
مراقب باشید هنگام پرداخت برای تعمیرات
در اغلب موارد، یک تعمیر باعث می شود که بیشتر ضرر کنید – به ویژه هنگامی که لپ تاپ نسبتا قذیمی است و تعمیر لپ تاپ به صرفه نیست . دراین  شرایط ،بهتر است لپ تاپ قدیمی را کنار بگذارید و لپ تاپ جدید بخرید.
شما می توانید تعداد زیادی از افرادی را پیدا کنید که رایانه شما را تعمیر می کنند. امداد کامپیوتر تهران ..  تعمیر لپ تاپ  را  با قیمت مناسب و با گارانتی به شما تحویل میدهد.
 
نکاتی برای خرید لپ تاپ جایگزینی یا ارتقاء
گاهی اوقات اصلا   یا لپ تاپ شما مقرون به  صرفه نیست. در عوض هر مشکلی فراتر از آن است که ثابت شود یا هزینه بیشتری برای تعمیر آن بیشتر خواهد شد تا خرید یک لپ تاپ جدید. در این موارد، شما باید به سرعت توجه خود را نسبت به تحقیق و شناسایی یک لپ تاپ که متناسب با بودجه شما باشد، تغییر دهید.
با توجه به اینکه شما فقط با مشکلات رایانه برخورد کردید و قصد دارید مقدار قابل توجهی پول را به تکنولوژی جدید بفروشید، برخی از موارد خاصی که می خواهید در مورد انتخاب گزینه های خود فکر کنید، وجود دارد.
مطمئنا قابلیت اطمینان اولین چیزی است که باید ارزیابی کرد. چه نوع تاریخ / شکایت کاربران فعلی دارند و احتمال این است که شما از همان سرنوشت رنج می برید؟ ضمانت ها نیز مهم هستند. چه نوع گارانتی تولید کننده وجود دارد و آیا از طریق شرکتی که لپ تاپ را خریداری می کنید، یک ضمانت اضافی دریافت می کنید؟
فقط هوشمند باشید – این موضوع اصلی است. از مهارتهای تفکر انتقادی خود استفاده کنید و انتخاب کنید که متناسب با بودجه و با نیازهای کامپیوتری شما منطبق باشد.
در آخر اگر لپ تاپ شما قدیمی است و هزینه تعمیر نزدیک به هزینه  خرید لپ تاپ جدید است
بهترین گزینه خرید لپ تاپ یا خرید کامپیوتر جدید است

اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ