آموزش نصب ویندوز ۱۰

نصب ویندوز ۱۰

پیشنیاز برای نصب ویندوز ۱۰

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷

پردازنده: ۱ گیگاهرتز (GHz) یا با سرعت بیشتر
رم: بهترین جواب دهی ۴ گیگ یا بیشتر
فضای آزاد هارد دیسک : ۱۶ گیگابایت برای ۳۲ بیتی و ۲۰ گیگابایت برای ۶۴ بیتی
کارت گرافیک: Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 driver

 

امداد کامپیوتر تهران

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷

 

 

 

بوت کردن دی وی دی یا فلش

سیستم خود را ریستارت کنید قبل از شنیدن صدای بیپ و بالا امدن مشخصات بایوس کلید DEL یا DELET  کیبورد خود را چند بار فشرا دهید ( در برخی از لپ تاپ ها باید روی F2 ، در برخی از مادروبردها هم باید یا F12 ) را فشار دهید در اکثر موارد با زدن DEL کیبورد وارد صفحه بایوس مادروبرد می شوید. عکس زیر از صفحه تنظیمات بایوس گرفته شده است.

روی سربرگ Boot کلیک کنید و سپس Boot Device Priority را انتخاب کنید و دکمه اینتر را فشار دهید.

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز

نصب ویندوز هفت

نصب ویندوز هشت

نصب ویندوز ده

اکنون مانند تصویر زیر ۱st Boot Device رو انتخاب کنید برای بوت شدن از روی دی وی دی رایتر dvd را انتخاب کنید و اولین گزینه dvd باشد و برای بوت کردن فلش روی  flash  باید اولین گزینه فلش درایور باشد.

الان روی سی دی رام و یا فلش دیسک خودتان تنظیم کرده اید و بر روی دکمه کیبورد f10 را فشار دهید و ok یا  yes را با دکمه های جهتی انتخاب کنید.

 

شروع نصب ویندوز

ابتدا برای نصب بر روی کامپیوتر،فایل ISO دریافت شده را بر روی یک DVD رایت کنید یا اینکه فایل مورد نظر را به صورت bootable بر روی فلش بریزید، سپس کامپیوتر خود را ریستارت کرده و DVD ویندوز ۱۰ را بوت کنید.پس از بوت شدن ، مانند تصویر زیر  روی Next کلیک کنید.

 

 

در مرحله بعدی بر روی Install Now کلیک کنید.

 

متن لایسنس را مطالعه کرده! و لایسنس را Accept کرده و Next می کنیم.

اکنون دو گزینه‌ی Upgrade و Custom برای شما به نمایش داده خواهد شد.گزینه ی Upgrade  برای  بروز رسانی ویندوز قدیمیتان است و گزینه Custom نصب ویندوز سفارشی جدید. ما به شما نصب ویندوز جدید را توصیه  می کنیم.پس گزینه Custom: install Windows only را انتخاب کنید.

نصب ویندوز هفت در محل

نصب ویندوز هشت در محل

نصب ویندوز ده در محل

 

 

ر مرحله بعدی باید درایوی که قصد نصب ویندوز ۱۰ را دارید انتخاب کنید ، در عکس زیر ما ویندوز را روی هارد خام که یک درایو داره نصب می کنید ولی برای شما احتمالا ۳-۶ درایو داشته باشید بهتره نصب توی درایو C انجام شود ، برای نصب ویندوز ۱۰ باید ابتدا درایوی که قصد نصب ویندوز را دارید فرمت کنید برای فرمت شما باید درایو را انتخاب کنید  و سپس روی Format کلیک نمایید . در عکس Formatt را با کادر مشخص کرده ایم. بعد انجام کارهای قید شده روی Nextt کلیک کنید.

سپس روی دکمه Next کلیک کنید تا نصب ویندوز آغاز شود:

پس از اتمام مرحله بالا، کامپیوتر شما ریستارت خواهد شد ، پس از راه اندازی مجدد کامپیوتر، نیاز است که یکسری از تنظیمات اولیه ویندوز را انجام دهید.در این مرحله برای راحتی کار بر روی گزینه Use express settings کلیک کنید.

در مرحله‌ی بعدی می‌توانید وارد حساب کاربری مایکروسافت خودتان بشوید، پیشنهاد ما این است که برای بهره بردن از تمامی امکانات و ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰ اکانت مایکروسافت خود را وارد کنید.

در صورتی که اکانت مایکروسافت خود را در مرحله قبلی وارد کرده باشید، یکی دو مرحله را برای تایید حساب کاربری باید پشت سر بگذارید.در ادامه گزینه Set this up as a new PC instead را انتخاب کنید.
در این مرحله روی گزینه‌ی Next کلیک کنید تا به مرحله‌ی بعد بروید.
اکنون یک صفحه‌ی رنگی ظاهر می‌شود. کمی صبر کنید تا اپلیکیشن های ویندوز نصب گردند.
در نهایت صفحه دسکتاپ برای شما نمایش داده خواهد شد. حالا از ویندوز ۱۰ لذت ببرید.
نصب ویندوز در محل
نصب ویندوز ۷
نصب ویندوز ۸
نصب ویندوز ۱۰
نصب یرنامه های کاربردی
نصب انتی ویروس
نصب ویندوز در محل
نصب درایوهای کامپیوتر
 نصب ویندوز در محل
نصب ویندوز xp
نصب ویندوز اورجینال
نصب تمام ویندوز ها در محل
نصب ویندوز سرور
نصب ویندوز در محل

امداد کامپیوتر تهران

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ