آموزش تعمیر کامپیوتر

آموزش تعمیر کامپیوتر

شماره تماس ما : ۰۹۱۹۷۰۶۵۵۹۷

تعمیر کامپیوتر در محل

قطعات که مورد استفاده قرار نمیگرند را جدا کنید

اگر که  کامپیوتری روشن نمی شود، قطعات غیر ضروری را بادی جدا کنید :

توجه داشته باشید در موارد زیر حتما کامپیوتر را از برق دربیاورید بعد قطعات را از روی کامپیوتر جدا کنید

کارت‌ های PCI ،ISA ،PCI Express و به جز کارت گرافیک باید از کامپیوتر جدا کنید. از جمله کارت‌هایی که بایداز سیستم جدا شوند  می‌توان به کارت صدا، کارت شبکه، مودم و ….  اشاره کرد.

هارد دیسک‌،برق و کابل دیتا را قطع کنید.

درایو CD/DVD،کابل برق و دیتا را قطع کنید.

بعد این که کارهای بالا را انجام دادید کامپیوتر خود را روشن کنید اگر کامپیوتر روشن شد و فن های سیستم کار کرد ولی تصویر نداشتید … با جابجایی اسلتهای رم دوباره سیستم را چک کنید اگر سیستم باز روشن نشد اسپیکر بوق مادر برد را چک کنید (اسپیکر بوق مادربرد طبق شکل زیر است) که روی مادربرد نصب شده یا نه ؟ رم و کارت گرافیکی را از روی مادبرد جدا کنید و دوباره کامپیوتر را روشن کنید اگر بوق یکبار به صدا درآید احتمال زیاد مادربرد شما سالم است اگر بوق مادربرد  به صدا در نیاید مادربرد شما احتمالا مشکل پیدا کرده باید توسط (تعمیر کامپیوتر در محل) چک شود ..اگر بوق چند بار به صورت نوسانی قطعه ای مکشل دارد و اتصالی ایجاد میکند. اگر بوق به صدا در آمد .دوباره اول رم را جای گذازی کنید و سیستم را روشن کنید  اگر باز بوق یک بار به صدا درآمد تا اینجا کامپیوتر مکشلی ندارد بعد کارت گرافیکی را جای گذاری کنید اگر بوق به صدا درآمد و تصویر نداشتید مانیتور و کابل مانیتور را تست کنید و اگر تمام قطعات تا پشت کامپیوتر درست بود

اسپیکر مادربرد

 

برای تست مانیتور شما باید کابل مانیتور را از پشت کیس دربیاورید و اگر  نوسیگنال داشت مانیتور سالم است

احتمال دارد کارت گرافیکی شما مشکل دارد (در صورت شنید بوق بلند و کشیده اسپیکر مادربرد احتمال دارد کارت گرافیکی شما دچار مشکل شده است و اید توسط (تعمیر کامپیوتر در محل)

 

در صورت نیاز به شماره بالا تماس بگیرید

مرکز تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر  کامپیوتر

نصب ویندوز در محل


اشتراک در شبکه های اجتماعی

  |     |     |     |  

پاسخ